Poznaj mnie bliżej

Nazywam się Grzegorz Jamróz. Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat wzbogacam swoje doświadczenie związane z aktywnością fizyczną o nowe rozwiązania, techniki oraz emocje. Dzięki swej determinacji, miałem możliwość uczestnictwa w wielu kursach i szkoleniach, zawodach oraz wydarzeniach branżowych. Poznałem nie tylko wielu wspaniałych ludzi, którzy wspierali mnie w dążeniu do celu, ale i tych, którzy na samym początku walczyli z własnymi słabościami. To właśnie współpraca z moimi podopiecznymi daje mi najwięcej satysfakcji. Ale zacznijmy od początku.

DOŚWIADCZENIE

Moja przygoda z kulturystyką rozpoczęła się we wrześniu 1996 r, kiedy to jako szesnastolatek zacząłem regularne treningi na siłowni. Już wcześniej, bo w szkole podstawowej był mi on bliski, gdyż uczęszczałem do klasy o profilu sportowym. Sport stał się nieodłączną częścią mojego życia już od najmłodszych lat.

ROZWÓJ

Początkowe hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu, przerodził się w pasję, styl życia i pracę. Ukształtowałem swoje ciało oraz charakter. Z każdym miesiącem wymagam od siebie więcej i staram się osiągać nowe postępy. Nie ograniczam się tylko do jednego sportu – oprócz zajęć na siłowni, dużo pływam, codziennie jeżdżę na rowerze, biorę udział w maratonach MTB.

MISJA

Moim głównym celem jest niesienie pomocy ludziom chcącym zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie. W każdym swym działaniu staram się propagować zdrowy styl życia oraz kulturę fizyczną. Stawiam na indywidualne podejście, systematyczność, pozytywne nastawienie, ale i dyscyplinę. Liczę, że moje doświadczenie oraz umiejętności przyczynią się do poprawy formy i samopoczucia wielu osób. Zawsze wierzę w osiągnięcie sukcesu.

CERTYFIKATY I OSIĄGNIĘCIA

Posiadam legitymację Instruktora Kulturystyki i Fitness, Certyfikat „Trenera Personalnego” wydany przez PZKFiTS (Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego), Certyfikat Trenera E.B.F.F – Międzynarodowego Trenera Personalnego z rąk V-ce Prezydenta EBFF (European Bodybuilding and Fitness Federation) Pawła Fileborna.

 

Jestem również Specjalistą do Spraw Żywienia i Suplemetnacji. Uzyskałem świadectwo ukończenia rocznego cyklu szkoleń z zakresu „Budowania Siły i Masy Mięśniowej”, „Kształtowania Masy Mięśniowej”, „Separowania Masy Mięśniowej”, „Definiowania Masy Mięśniowej”, „BPS” MUSCLE IQ. Jestem członkiem stowarzyszenia trenerów i instruktorów ,,Sylwetka’’.

 

Po 20 latach treningów jako naturalny kulturysta we wrześniu 2017 roku wystartowałem w Grand Prix Polski w Kulturystyce i Fitness w Warszawie, zajmując IV miejsce w kategorii wagowej 80 kg. Uczestniczyłem także w górskim etapie Tur De Pologne Amatorów na 60 km.