Podopieczni

PODOPIECZNI

Poznaj osoby, z którymi miałem możliwość dotychczas współpracować.

Mam nadzieję, że osiągnięte przez nich efekty, zmotywują Cię do działania i pracy nad własnym ciałem.

Małgosia

Trening + dieta tłuszczowa

 

Dieta: tłuszczowa

Trening siłowy: 5 x w tygodniu
Trening cardio: 7 x w tygodniu

 

Efekt: – 6 kg w miesiąc

Szymon

Trening + dieta tłuszczowa

 

Dieta: tłuszczowa

Trening siłowy: 5 x w tygodniu
Trening cardio: 7 x w tygodniu

 

Efekt: – 24 kg w 3 miesiące

Damian

Trening + dieta tłuszczowa

 

Dieta: białko, tłuszcze, węglowodany

Trening siłowy: 5 x w tygodniu
Trening cardio: 7 x w tygodniu

 

Efekt: – 15 kg w 2 miesiące

Referencje

Człowiek z doskonałą wiedzą na temat treningu, diety i suplementacji. Motywuje do działania, wspiera rozwój podopiecznych na etapie początkowym w sporcie siłowym, a także prowadzi ich w dalszych sukcesach. Warty uwagi jeżeli pragniesz osiągać cele sylwetkowe. Osobiście mnie zmotywował do wielu celów, które osiągnęłam w sporcie siłowym. Bardzo empatyczny, ale rzeczowy trener.

Anna

Świetny Fachowiec. Pomaga osiągnąć to co do tej pory wydawało mi się poza zasięgiem. Z ogromną chęcią wraca się do Niego na trening. Kocha to co robi i potrafi „zarażać” tym innych. Cieszę się że trafiłam „Pod Jego Skrzydła”. Polecam w 100%

Natalia

100% profesjonalizm. Kocha to co robi i wkłada w to całe serce. Praca z nim to sama przyjemność. Osoba wymagająca podczas treningów ale to przekłada się na efekty. Wyrozumiały w stosunku do podopiecznych. Udzielający wielu cennych rad. Dla mnie mistrz w tym co robi. Polecam współpracę z nim!!!

Sebastian

Prawdziwy trener z powołania, który w 100% angażuje się we we współprace z podopiecznym. Jest cierpliwy, wyrozumiały, ale i wymagający co finalnie przekłada się na jego skuteczność. Jego moto idealnie pasuje do tego ,,Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko.”Prawdziwy wzór. Gorąco polecam.

Szymon

Wiedza, profesjonalizm, umiejętności, zaangażowanie i wkład pracy do każdego podopiecznego definiują dobrego trenera personalnego – tak własnie mogę opisać Grzegorza. Dzięki wspólnym treningom można uzyskać ogromną wiedzę i efekty, na których przecież najbardziej zależy. Mega Motywator, który nie pozwala się opierdzielać i daje mocnego kopa do walki o lepsze ciało. Bardzo polecam Grzegorza, trener pierwsza klasa!!!

Patryk